Nejlepší trefy

19. 06. 2020 Korunka Šestka nadělovala v Havlíčkově Brodu

Hned po snídani si v pátek na havlíčkobrodské pobočce Chance jistý korunkář vsadil povedený tiket Korunky Šestky. Jeho výherní čísla 5, 7, 22, 40 a 44 mu přetavila pětatřicetikorunovou sázku na výhru v podobě čtvrt milionu. Gratulujeme.

více

13. 06. 2020 Výhra v Korunka klubu 248 000 korun

Nejen pátek třináctého, i sobota třináctého má své kouzlo. Šikovná korunkářka si ten den na internetu vsadila tiket Korunky Kombi, na který tipnula celkem osm čísel. Na vkladu nešetřila, vsadila po koruně na trojice, čtveřice i pětice, což ji vyšlo na 182 korun. Povedlo se jí trefit hned pět čísel a tak jsme jí na herní konto už pár minut po slosování mohli nahrát krásnou výhru 248 000 korun. Blahopřejeme!

více

04. 06. 2020 Výhra v Korunka klubu 240 960 korun

Jeden z nejmenších tiketů Korunky Kombi plus letošního roku nadělil šikovnému korunkáři pořádnou výhru. Ke čtyřem skupinám po jediném čísle přidal jednu skupinu se dvěma čísly a na závěr tutovku v podobě tak často tipované jedničky. V jediném čísle se spletl - čtvrtého června jsme ve večerním slosování nevylosovali čtyřku. I tak ale sázka na sóla, dvojice, trojice a čtveřice za pouhých 36 korun vynesla korunkáři pěknou sumičku. Jen pár minut po slosování už měl své herní konto bohatší o 240 960 korun. Gratulujeme!

více

24. 05. 2020 Další neděle, další výhra 250 000 korun

Že by nám tu korunkáři založili novou tradici v podobě nedělních velkých tref? Už to tak vypadá, alespoň pokud se čtvrtmilionových výher v Korunce Šestce týká. Tuto neděli se trefil člen Korunka klubu díky číslům 14, 21, 26, 33 a 48 a za pár minut po nedělním večerním slosování už měl 250 000 korun na svém herním kontě. Blahopřejeme a už teď jsme zvědaví, jak to dopadne příští neděli. Držíme vám palce!

více

17. 05. 2020 Nedělní trefa v Ostravě vynesla čtvrt milionu korun

Krásný tiket Korunky Šestky si vsadil v neděli před polednem ostravský korunkář na místní pobočce Chance. Trefil pět čísel ze šesti a svých 35 korun přeměnil na skvělých 250 000. A co vy, už jste si dnes Korunku Šestku vsadili?

více

05. 05. 2020 Třináctka přináší štěstí

Tedy, abychom byli přesní, ta třináctka v tom není sama. Dnes přinesla štěstí jistému korunkáři na pobočce Chance v Uhříněvsi i další čísla: 25, 32, 34, a 43. Onen šťastlivec totiž vsadil Korunku Kombi na trojice, čtveřice a pětice a trefil pět čísel ze sedmi tipovaných. Tím pádem přetavil svých 126 korun na 253 500. Gratulujeme!

více

02. 05. 2020 Za jedenáct korun milion!

Jeden z letošních nejmenších tiketů Korunky Kombi plus přinesl fantastickou výhru. Na obvykle dlouhém tiketu se choulí jen pět čísel, poskládaných do čtyř skupin. Ovšem člen Korunka klubu ani jednou neminul, jeho čísla 2, 5, 20, 40 a 49 byla vítězná. Dvojice po koruně a čtveřice po pětikoruně ho celkem přišly na "závratných" 11 korun. A výsledkem je parádní výhra 1 001 785 korun, kterou měl během pár minut po slosování na svém herním účtu! Posíláme velikou gratulaci.

A co vy, už jste přišli na chuť Korunce online? Ještě ne? Nejvyšší čas to napravit. Korunka klub pro vás má spoustu výhod, už jen za registraci do klubu na vás čeká 300 korun, abyste si mohli Korunku na mobilu či na počítači hned vyzkoušet. Navíc za každý vsazený tiket dostanete bonus a můžete se účastnit spousty soutěží. A to nejlepší nakonec: registrace je snadná a nikam kvůli ní nemusíte.

více

30. 04. 2020 Štěstí přinesly čarodějnice, jedničky a čtyřky

Trefit dvě skupiny z devíti, to není žádná sláva, řeknete si. Jenže v těch dvou skupinách bylo celkem pět čísel: 10, 14, 40, 41 a 43. A protože si šikovný korunkář z českobudějovické pobočky Tipsportu vsadil po koruně na sóla a dvojice, vynesl mu jeho tiket Korunky Kombi plus krásných 200 595 korun. Tomu se říká pořádná oslava čarodějnic! Gratulujeme.

více

28. 04. 2020 Výhra 842 500 korun v Korunka klubu!

Víte, jaká čísla patří mezi nejoblíbenější? Je to to první a to poslední, které v Korunce může být vylosováno, tedy 1 a 49. V úterním odpoledním slosování byla obě tato čísla tažena. Ovšem jen jedno z nich si tipnul jistý člen Korunka klubu na svůj tiket Korunky Kombi. Naštěstí trefil kromě jedničky ještě další čtyři čísla. Díky vkladu 39 korun a sázce na čtveřice po koruně a pětice po čtyřech korunách se jeho výhra vyšplhala pořádně vysoko, na úžasných 842 500 korun! Gratulujeme.

více

24. 04. 2020 První den znovuotevřených poboček přinesl velkou výhru v Hradci

Mezi netrpělivé korunkáře, kteří nedočkavě vyhlíželi den, kdy se konečně znovu otevřou pobočky, patřil i jistý šťastlivec z Hradce Králové. Na místní pobočce Tipsportu si hned v pátek, ještě před obědem, stihl vsadit krásného kombíka. A nešetřil na něm. Na svůj tiket Korunky Kombi tipnul sedm čísel a vsadil si po koruně na dvojice, trojice, čtveřice a pětice. Celkem za 112 korun. Ovšem bohatě se mu to vyplatilo. Trefil pět čísel a už se raduje z povedené výhry 248 450 korun. Do Hradce posíláme velkou gratulaci.

více

14. 04. 2020 Oblíbené pětky přinesly hned dvě velké výhry

5, 15, 25 a 45. To jsou čísla, která měli na tiketu hned dva šikovní korunkáři, přesněji řečeno jedna korunkářka a jeden korunkář. Podívejme se na jejich vítězné tikety. Dáma zvolila oblíbenou Korunku Kombi plus, ve které zkušeně nakombinovala deset čísel do osmi skupin. Trefila pět skupin vždy s jedním číslem a její sázka na dvojice a pětice za 34 korun jí vynesla výhru 200 450. Její kolega si vsadil na Korunku Šestku, kde sice netrefil pětatřicítku, ale jeho další tipované číslo, to nejvyšší číslo na míčku, už bylo správnou volbou. Za klasických pětatřicet korun se mu tiket odměnil výhrou čtvrt milionu korun. A jelikož byly oba tikety vsazené přes Korunka klub, výhry měli oba šťastní výherci na svých herních účtech za pár minut po slosování. Blahopřejeme ke krásným trefám!

více

11. 04. 2020 Korunka Kombi plus s devíti skupinami a výhra přes dvě stě tisíc

Pluskový kombík je osvědčená sázka na jistotu. Obzvlášť, když je tak pěkně dlouhý jako ten, co si v sobotu vsadil jistý člen Korunka klubu. Tiket Korunky měl hned devět skupin vždy s jedním nebo dvěma čísly. Sázka na dvojice a trojice korunkáře vyšla na 85 korun, ovšem výhra stála za to. Pouhé tři trefené skupiny mu na herní konto nadělily 209 600 korun. Gratulujeme!

více

07. 04. 2020 Povedená Korunka Kombi přinesla 248 000 korun

Víte, co je v dnešní době důležité? Udržet si dobrou náladu. A to se vám může dařit i díky Korunce. Tak jako se to povedlo jisté člence Korunka klubu, která si v úterý večer vsadila dost narychlo, pouhou půl hodinu před slosováním. Její kombík je hodně jednoduchý, jen šest čísel a sázka na trojice, čtveřice a pětice. Jednačtyřicet korun a pět trefených čísel se jí postaraly o krásnou výhru téměř čtvrt milionu korun. Gratulujeme!

více

15. 03. 2020 Dvakrát Korunka Kombi plus a dvakrát výhra 200 595 korun

V neděli se v celé zemi kromě sluníčka usmívali snad už jen dva pánové. Ovšem měli k tomu pádný důvod. První z nich, korunkář z Litvínova, si vsadil Korunku Kombi plus už v pátek třináctého. Kromě pětinásobku káček mu jeho tiket s osmi skupinami a sázkou na sóla a dvojice za 25 korun nadělil parádní výhru 200 595 korun. A druhým byl člen Korunka klubu, který využil toho, že ačkoliv jsou pobočky Chance i Tipsportu od soboty kvůli vládním opatřením uzavřené, Korunku můžete hrát i online. Jeho tiket Korunky Kombi plus byl ještě o jednu skupinu delší. Proto ho jeho sázka na dvojice a sóla stála 30 korun. Jelikož stejně jako jeho litvínovský kolega trefil dvě skupiny, na kontě mu obratem přistála stejně vysoká výhra. Oběma pánům blahopřejeme.

více

07. 03. 2020 Korunka Šestka a čtvrt milionu v Odrách

K zítřejšímu Mezinárodnímu dni žen si nadělila předčasný dárek korunkářka z městečka Odry. Na místní pobočce Tipsportu si vsadila tiket Korunky Šestky a trefila pět čísel. Za pětatřicet korun si tak odnesla 250 000 korun. Gratulujeme a všem ženám přejeme pohodově prožitou sváteční neděli.

více

05. 03. 2020 Výhra 200 595 korun v Korunka klubu

Členka Korunka klubu se toho nebála. Do Korunky Kombi plus napálila hned osm skupin po dvou číslech a přidala i jednu se třemi. Sázka na sóla a dvojice ji vyšla na 43 koruny, ale takový vklad se jí bohatě odměnil. Trefila dvě skupiny a na její konto jí během mžiku připutovala výhra přes dvě stě tisíc korun. Blahopřejeme.

více

03. 03. 2020 Za dvacku dvě stě tisíc

Korunka Kombi plus a pořádně dlouhá. Dvacet korun vklad. Devět skupin. Přesto k výhře 200 595 korun stačilo trefit jen dvě z nich. Na litvínovské pobočce Chance si jistý korunkář vsadil přesně takovou povedenou sázku na sóla a dvojice. Gratulujeme k povedené trefě!

více

24. 02. 2020 Výhra 200 475 korun z pohodlí domova

Tahle korunkářka hraje jako profík! Hodně čísel a pár stovek vklad rovná se velká šance na pořádnou trefu. A taky že jo! Z dvanácti čísel jich trefila pět a výhra přes dvě stě tisíc korun byla doma. A to doslova. Členům Korunka klubu totiž připíšeme každou výhru během několika málo minut na jejich Korunka konto. Navíc si coby člen klubu stihnete vsadit třebas jen pár minut před samotným losováním. Nebo když se vám nechce z tepla, protože venku zrovna prší. Kdyby sněžilo, tak to ne, protože pak byste si určitě s chutí vyrazili ven tu mimořádnou událost užít, to je nám jasné. Ovšem díky Korunka klubu si můžete vsadit i ve sněhové vánici, stačí mít chytrý telefon, registraci a otužilé prsty. Ale abychom to nezamluvili, posíláme šikovné korunkářce velkou gratulaci!

více

19. 02. 2020 Plzeňská trefa čtvrt milionu

Povedený tiket Korunky s čísly 9, 10, 13, 21, 37 a 41 si vsadil korunkář na plzeňské pobočce Chance. Kromě devítky trefil všechna čísla, a tak se může radovat z výhry 250 000 korun. Gratulujeme.

více

17. 02. 2020 Když vám sóla a dvojice vynesou dvě stě tisíc

Dlouhý, pestrobarevný tiket vyšel korunkáři z Opavy. Na místní pobočce Tipsportu si do Korunky Kombi plus natipoval hned deset skupin po dvou až třech číslech. Vsadil na sóla a dvojice celých dvaatřicet korun a jelikož se mu povedlo trefit tři skupiny, tiket se mu odměnil výhrou 201 280 korun. Gratulujeme.

více

Zkuste štěstí, zvolte strategii a vyhrajte

Přečtěte si návod Jak hrát.