Nejlepší trefy

24. 04. 2020 První den znovuotevřených poboček přinesl velkou výhru v Hradci

Mezi netrpělivé korunkáře, kteří nedočkavě vyhlíželi den, kdy se konečně znovu otevřou pobočky, patřil i jistý šťastlivec z Hradce Králové. Na místní pobočce Tipsportu si hned v pátek, ještě před obědem, stihl vsadit krásného kombíka. A nešetřil na něm. Na svůj tiket Korunky Kombi tipnul sedm čísel a vsadil si po koruně na dvojice, trojice, čtveřice a pětice. Celkem za 112 korun. Ovšem bohatě se mu to vyplatilo. Trefil pět čísel a už se raduje z povedené výhry 248 450 korun. Do Hradce posíláme velkou gratulaci.

více

14. 04. 2020 Oblíbené pětky přinesly hned dvě velké výhry

5, 15, 25 a 45. To jsou čísla, která měli na tiketu hned dva šikovní korunkáři, přesněji řečeno jedna korunkářka a jeden korunkář. Podívejme se na jejich vítězné tikety. Dáma zvolila oblíbenou Korunku Kombi plus, ve které zkušeně nakombinovala deset čísel do osmi skupin. Trefila pět skupin vždy s jedním číslem a její sázka na dvojice a pětice za 34 korun jí vynesla výhru 200 450. Její kolega si vsadil na Korunku Šestku, kde sice netrefil pětatřicítku, ale jeho další tipované číslo, to nejvyšší číslo na míčku, už bylo správnou volbou. Za klasických pětatřicet korun se mu tiket odměnil výhrou čtvrt milionu korun. A jelikož byly oba tikety vsazené přes Korunka klub, výhry měli oba šťastní výherci na svých herních účtech za pár minut po slosování. Blahopřejeme ke krásným trefám!

více

11. 04. 2020 Korunka Kombi plus s devíti skupinami a výhra přes dvě stě tisíc

Pluskový kombík je osvědčená sázka na jistotu. Obzvlášť, když je tak pěkně dlouhý jako ten, co si v sobotu vsadil jistý člen Korunka klubu. Tiket Korunky měl hned devět skupin vždy s jedním nebo dvěma čísly. Sázka na dvojice a trojice korunkáře vyšla na 85 korun, ovšem výhra stála za to. Pouhé tři trefené skupiny mu na herní konto nadělily 209 600 korun. Gratulujeme!

více

07. 04. 2020 Povedená Korunka Kombi přinesla 248 000 korun

Víte, co je v dnešní době důležité? Udržet si dobrou náladu. A to se vám může dařit i díky Korunce. Tak jako se to povedlo jisté člence Korunka klubu, která si v úterý večer vsadila dost narychlo, pouhou půl hodinu před slosováním. Její kombík je hodně jednoduchý, jen šest čísel a sázka na trojice, čtveřice a pětice. Jednačtyřicet korun a pět trefených čísel se jí postaraly o krásnou výhru téměř čtvrt milionu korun. Gratulujeme!

více

15. 03. 2020 Dvakrát Korunka Kombi plus a dvakrát výhra 200 595 korun

V neděli se v celé zemi kromě sluníčka usmívali snad už jen dva pánové. Ovšem měli k tomu pádný důvod. První z nich, korunkář z Litvínova, si vsadil Korunku Kombi plus už v pátek třináctého. Kromě pětinásobku káček mu jeho tiket s osmi skupinami a sázkou na sóla a dvojice za 25 korun nadělil parádní výhru 200 595 korun. A druhým byl člen Korunka klubu, který využil toho, že ačkoliv jsou pobočky Chance i Tipsportu od soboty kvůli vládním opatřením uzavřené, Korunku můžete hrát i online. Jeho tiket Korunky Kombi plus byl ještě o jednu skupinu delší. Proto ho jeho sázka na dvojice a sóla stála 30 korun. Jelikož stejně jako jeho litvínovský kolega trefil dvě skupiny, na kontě mu obratem přistála stejně vysoká výhra. Oběma pánům blahopřejeme.

více

07. 03. 2020 Korunka Šestka a čtvrt milionu v Odrách

K zítřejšímu Mezinárodnímu dni žen si nadělila předčasný dárek korunkářka z městečka Odry. Na místní pobočce Tipsportu si vsadila tiket Korunky Šestky a trefila pět čísel. Za pětatřicet korun si tak odnesla 250 000 korun. Gratulujeme a všem ženám přejeme pohodově prožitou sváteční neděli.

více

05. 03. 2020 Výhra 200 595 korun v Korunka klubu

Členka Korunka klubu se toho nebála. Do Korunky Kombi plus napálila hned osm skupin po dvou číslech a přidala i jednu se třemi. Sázka na sóla a dvojice ji vyšla na 43 koruny, ale takový vklad se jí bohatě odměnil. Trefila dvě skupiny a na její konto jí během mžiku připutovala výhra přes dvě stě tisíc korun. Blahopřejeme.

více

03. 03. 2020 Za dvacku dvě stě tisíc

Korunka Kombi plus a pořádně dlouhá. Dvacet korun vklad. Devět skupin. Přesto k výhře 200 595 korun stačilo trefit jen dvě z nich. Na litvínovské pobočce Chance si jistý korunkář vsadil přesně takovou povedenou sázku na sóla a dvojice. Gratulujeme k povedené trefě!

více

24. 02. 2020 Výhra 200 475 korun z pohodlí domova

Tahle korunkářka hraje jako profík! Hodně čísel a pár stovek vklad rovná se velká šance na pořádnou trefu. A taky že jo! Z dvanácti čísel jich trefila pět a výhra přes dvě stě tisíc korun byla doma. A to doslova. Členům Korunka klubu totiž připíšeme každou výhru během několika málo minut na jejich Korunka konto. Navíc si coby člen klubu stihnete vsadit třebas jen pár minut před samotným losováním. Nebo když se vám nechce z tepla, protože venku zrovna prší. Kdyby sněžilo, tak to ne, protože pak byste si určitě s chutí vyrazili ven tu mimořádnou událost užít, to je nám jasné. Ovšem díky Korunka klubu si můžete vsadit i ve sněhové vánici, stačí mít chytrý telefon, registraci a otužilé prsty. Ale abychom to nezamluvili, posíláme šikovné korunkářce velkou gratulaci!

více

19. 02. 2020 Plzeňská trefa čtvrt milionu

Povedený tiket Korunky s čísly 9, 10, 13, 21, 37 a 41 si vsadil korunkář na plzeňské pobočce Chance. Kromě devítky trefil všechna čísla, a tak se může radovat z výhry 250 000 korun. Gratulujeme.

více

17. 02. 2020 Když vám sóla a dvojice vynesou dvě stě tisíc

Dlouhý, pestrobarevný tiket vyšel korunkáři z Opavy. Na místní pobočce Tipsportu si do Korunky Kombi plus natipoval hned deset skupin po dvou až třech číslech. Vsadil na sóla a dvojice celých dvaatřicet korun a jelikož se mu povedlo trefit tři skupiny, tiket se mu odměnil výhrou 201 280 korun. Gratulujeme.

více

13. 02. 2020 Správná příprava na Valentýna - Korunka Šestka

Jak nejlépe potěšit svoji drahou polovičku? Rozhodně nic nezkazíte pořádnou výhrou v Korunce Šestce. Přesně tak, jak se to povedlo korunkáři z břeclavské pobočky Tipsportu. Z jeho šesti tipovaných čísel bylo vylosováno pět a krásný čtvrtmilion byl doma! Do Břeclavi posíláme velkou gratulaci a přání krásného Valentýna všem korunkářkám i korunkářům.

více

08. 02. 2020 Korunka klub úřaduje

Nestíháte to na pobočku? Tak to udělejte jako tento korunkář. Svého kombíka si vsadil jen šest minut před koncem příjmu sázek a přitom pěkně na pohodu. Jak to? Snadno, stačí být členem Korunka klubu. Když potom taky takhle hezky trefíte pět čísel na tiketu, vyplatíme vám stejně jako jemu výhru na Korunka konto ihned po vyhodnocení slosování. Od chvíle, kdy si tiket vsadil, do chvíle, kdy mu naskočily peníze na konto, uplynulo necelých 22 minut. Tak umíme být v Korunce rychlí! Výherci gratulujeme a všem ostatním radíme - pokud ještě nejste členem, neváhejte, Korunka klub je tu pro vás.

více

08. 02. 2020 A další pěkná výhra, tentokrát v Krnově

Velké trefy padají v poslední dny jak o závod. Ani sobota není výjimkou. Večerní slosování potěšilo sázkaře z krnovské pobočky Tipsportu. Do své Korunky Kombi tipnul sedm čísel a pětkrát trefil do zeleného. Jeho sázka na trojice a pětice za 56 korun se mu bohatě vyplatila - výhrou 205 500 korun. Gratulujeme.

více

07. 02. 2020 Dvakrát čtvrt milionu v Ostravě

Jen jeden den dělí dva výherní tikety Korunky Šestky z Ostravska. Ve čtvrtek si na porubské pobočce Tipsportu vyplnil vítězný tiket korunkář, který vsadil na čísla 10, 14, 22, 30, 42 a 46. Minul jen to poslední a odnesl si tedy výhru 250 000 korun. A v pátek se situace opakovala na Tipsportu v Ostravě, to když si jistá korunkářka tipla pro změnu čísla 11, 23, 27, 31, 35 a 43. Netrefila jen 23, což znamenalo stejnou výhru jako o den dřív o pár kilometr vedle, takže i ona je bohatší o čtvrt milionu korun. Oběma výhercům gratulujeme.

více

05. 02. 2020 Výhra 401 190 korun v Klatovech

Moc povedeného kombíka plus si na klatovské pobočce vsadil jistý korunkář. Do pěkně dlouhého tiketu Korunky si naskládal hned deset skupin po dvou či třech číslech a vsadil na sóla a dvojice po dvou korunách. Celý tiket ho tak vyšel na 74 korun. Ačkoliv trefil "jen" dvě skupiny, odnáší si krásnou výhru přes čtyři sta tisíc korun. Do Klatov posíláme velkou gratulaci!

více

23. 01. 2020 Zelený tiket = šťastný korunkář

Přesně tak, když se celý tiket zazelená, je to důvod k radosti. Jako v případě dnešního výherního tiketu, který je na pohled velmi skromný. Korunka Kombi, jen pět tipovaných čísel a sázka na dvojice a pětici, za pouhých 11 korun. Jen ten titulek není zcela přesný, protože v tomto případě jde o šikovnou korunkářku z Prahy 6, která si perfektní trefou přišla na pěkných 200 450 korun. Blahopřejeme!

více

21. 01. 2020 Výhra 296 000 korun v Korunce Kombi

Nechte se inspirovat povedeným výherním tiketem! Korunkář si do tiketu Korunky Kombi na průhonické pobočce Chance naskládal hned osm čísel a vsadil po dvou korunách na trojice a čtveřice a po koruně na pětice. Tiket ho tak přišel na 308 korun. Ovšem vyplatilo se mu to bohatě, protože trefil pět čísel a celková výhra se vyšplhala téměř ke třem stem tisícům korun. Gratulujeme!

více

17. 01. 2020 Letošní první milionář je z Ostravy!

Fantastický odhad se povedl jistému Korunkáři z ostravské pobočky Chance. V pondělí třináctého ledna si na pobočce vybral pět čísel: 2, 5, 17, 19 a 22. Z peněženky vylovil jedinou desetikorunu a vsadil ji na Korunku HopTrop. Trefil se dokonale a tak mu dnešní odpolední losování vykouzlilo na tiketu samá zelená čísla. Odměnou mu jsou 2 000 000 korun! Do Ostravy posíláme velikou gratulaci a všem ostatním doporučujeme - inspirujte se, vždyť i z desetikačky se dá udělat pořádný balík!

více

17. 01. 2020 Jak mít na účtu čtvrt milionu pár minut po slosování?

Na to je jednoduchá odpověď. Je potřeba být členem Korunka klubu a trefit pět čísel na tiketu Korunky Šestky. Přesně tak, jak se to dnes povedlo jednomu šikovnému Korunkáři. Jeho šťastná čísla byla 2, 17, 19, 22 a 38, sázka klasických 35 korun a 250 000 korun je tam! Výherci gratulujeme.

více

Zkuste štěstí, zvolte strategii a vyhrajte

Přečtěte si návod Jak hrát.