Za desetikačku milion v Rapotíně

Fantastický tiket si včera odpoledne vsadil na pobočce Tipsportu v Rapotíně velmi šikovný Korunkář. Vytvořil si jednoduchý tiket Korunky Kombi s čísly: 3, 5, 9, 18 a 25 a vsadil za pouhou desetikorunu na čtveřice a pětici. Trefil se dokonale a odměnou je mu výhra 1 042 500 korun. Gratulujeme.
Aktualizováno o rozhovor.

Jak dlouho Korunku hrajete? Už vám nadělila nějaké výhry?

Korunkařím teprve krátce, poprvé jsem si vsadil vloni na podzim. Takže jen něco málo přes půl roku. Zatím jsem si odnesl jen takové ty motivační výhry, dvakrát jsem bral 660 korun.

Podle čeho vybíráte čísla?

Ani nevím, mám v hlavě automat, prostě mě napadají. A když mi hned na mysli nevytanou, koukám se na své staré tikety, to mi ten automat rozeběhne spolehlivě.

Jaký to je pocit, vyhrát milion?

Neskutečný. Já jsem tedy nejdřív netušil, protože mi volali z pobočky. „Hned přijeď!“ Říkal jsem si, bezva, jdeme pařit, tak jsem vyrazil. A tam mi ukazují na monitoru… všechno zelené. Já pak viděl zeleně snad zbytek dne :-). Samozřejmě jsme to pořádně oslavili, o mé výhře za chvíli věděla celá hospoda.

Milion je velká částka, už máte plány, jak s ním naložit?

Já už jsem na pořádnou trefa čekal, věděl jsem, že je to jen otázka času. Měl jsem už dávno promakaný plán, co s výhrou. Zařídím si důchod jak se patří. Půjdu do předčasného. Motorka to jistí. Tedy motorku už nějaký pátek mám, jen nikdy nebyl čas na pořádné cestování. Takže teď si dopřeju, konečně budu mít dost času mašinu pořádně projet.

Máte nějaký tip pro ostatní Korunkáře?

Lidi, sázejte! Tohle je teprve začátek, já chci vyhrát dál. Když mi to vyšlo jednou, proč by se to nepovedlo znovu? Tak do toho jděte taky!


Děkujeme za rozhovor. Přejeme hodně štěstí v Korunce a spoustu pohodových kilometrů!
Zkuste štěstí, zvolte strategii a vyhrajte

Přečtěte si návod Jak hrát.