Třetí milionář je tu!

Havířov, Česká Lípa a teď Praha. Tato města už mají své letošní korunkovské milionáře. Ten třetí se zrodil v pátek 17. února na pobočce Chance na Praze 1, přímo na stanici metra A - Můstek. Mnoho nechybělo a mohl být dokonce osmi-milionář. To pokud by tipnul na svém tiketu Korunky Kombi místo čísla osmnáct sedmadvacítku. Ale potvůrka osmnáctka padla až v sobotu a v neděli. Ovšem výhra 1 488 000 korun za 246 korun je určitě také pořádné terno. K parádní výhře gratulujeme!

Aktualizováno o rozhovor

Když vyhrajete milion a půl, tak si to pořádně užijte!

To radí sázející z Prahy, ostřílený korunkář, který už má s velkými výhrami své zkušenosti. Co pro výhru udělat? A jak si ji tedy co nejlépe užít? To nám prozradil v krátkém rozhovoru. 

Jak dlouho Korunku sázíte?

Sázet jsem začal, když mi bylo okolo dvaceti let, což bylo před pár lety a rozhodně nemíním přestat :-).

Je tohle Vaše nejvyšší výhra?

Ano, 1.488.000 je můj rekord. I když už nám na svém kontě i dvě další výhry přes milion – to ještě když jsem sázel Šťastných deset u Sazky. Tam jsem vyhrál dvakrát 1.100.000 korun.

A proč jste přešel k nám?

To je jednoduché, Korunka je absolutně nejlepší loterie. Ve Sportce jsem kolikrát trefil pět čísel a byl jsem hodně zklamaný, když z toho byla výhra jen okolo dvaceti tisíc. Jasně, u Sazky se milion vyhrát dá, ale Korunka umí milionáře také – a já jsem teď důkazem. Jsem letos už třetí milionář, že ano. A to je teprve půlka února. Navíc co hraju Korunku, tak jsem pořádnou výhru bral už pětadvacetkrát.

Podle čeho čísla na tiket vybíráte?

Řeknu vám to, snad mě nebudete mít za cvoka. Víte, čísla mi přichází ve snu. Vím, zní to bláznivě, ale já si své sny pamatuji skoro každý den, a protože Korunka je můj velký koníček, často se mi do snů promítne. Takže si nechám při sázce poradit svým podvědomím a musím říct, že to docela funguje.

Co s takovou sumou provedete?

To je snadné. Část výhry půjde do investic a zbytek padne na dovolené. Se ženou totiž rádi cestujeme. Zase pojedeme do JAR, do Kapského města, podíváme se na Mys dobré naděje, na luxusní vinice a určitě nevynecháme potápění se žraloky, to oba zbožňujeme.

Máte nějakou radu pro ostatní korunkáře?

Podle mě je klíčová radost ze hry a důvěra, že můžu i já vyhrát. Naštvaným a pochybovačům štěstí nepřeje :-).

Díky za rozhovor. Přejeme hodně štěstí v Korunce a taky parádní potápění!
Neexistující tiket

Zkuste štěstí, zvolte strategii a vyhrajte

Přečtěte si návod Jak hrát.