Výhra 1,6 milionu! Rád si hraju s čísly, proto mě Korunka baví

Václav z Kroměříže hraje Korunku od jejího začátku, tedy už víc jak sedmnáct let. Pro životní výhru 1,6 milionu korun si přijel i s osobním strážcem, vycvičenou čínskou chocholatou fenkou. Více se o něm dozvíte v rozhovoru.

Jak dlouho už hrajete Korunku?

Od samého začátku, vlastně už víc než sedmnáct let. To je doba! Rád si hraju s čísly, proto mě Korunka baví.

Už jste někdy vyhrál tolik peněz?

Tolik ne, tohle je moje životní výhra. Tedy zatím, ještě bych to rád dotáhnul na dva miliony. Ale zadařilo se mi už víckrát, Korunka je štědrá. (směje se) Naposledy před třemi týdny jsem vyhrál skoro deset tisíc korun.

Jak jste se dozvěděl, že je z vás milionář?

Když se losovalo, byl jsem zrovna se psem na stříhání srsti. Proto jsem ten den dorazil domů až v devět večer. Kouknul jsem se na internet a vidím na webu Korunky, že někdo vyhrál milion šest set tisíc – a zrovna z Kroměříže. Tak si říkám, že by někdo měl stejnou taktiku jako já? Vůbec mi to v tu chvíli nedošlo. Až když jsem se podíval na email, tak jsem zjistil, že jsem to já. (směje se)

Podle čeho tipujete? Máte svoje, nebo náhodná čísla?

Mám svoje oblíbené kombíky. Oblíbená čísla sice mám, ale občas je změním. Sleduji, co poslední dobou padá, a pak se snažím odhadnout, co se mezi výherní míčky zakutálí příště. U tohoto tiketu jsem si říkal, že dlouho padala malá čísla… Tak jsem dal velká a vyšlo to!

Už máte jasno, jak naložíte s výhrou?

Koupím si pořádné auto. Teď jsem za vámi přijel vlakem, zabralo to skoro čtyři hodiny. I ta moje fenka se tak nudila, že jsem ji musel zabavit kusem točeňáku. (směje se) Ale příště už dorazíme pohodlně autem. Část peněz určitě použiju na bydlení.
Neexistující tiket

Zkuste štěstí, zvolte strategii a vyhrajte

Přečtěte si návod Jak hrát.