Půl milionu pro Slavomíra

Minulý čtvrtek si pan Slavomír na pobočce Chance ve Vysokém Mýtě vsadil Korunku Šestku a věřil jí natolik, že si nechal zdvojnásobit vklad. Pět trefených čísel mu vyneslo 500.000 korun! Přečtěte si rozhovor se šťastným výhercem a nechte se inspirovat jeho vítězným tiketem!

Jak jste se o výhře dozvěděl?

Upřímně až třetí den po slosování, když jsem si přišel na pobočku vsadit další tikety Korunky. S tím kontrolováním tiketů to většinou nepřeháním. Však mi taky vaše kolegyně říkala, že je dost, že už jdu, že mi už chtěla volat. To víte, měl jsem velikánskou radost, přišlo to jak rána z čistého nebe, vůbec jsem to nečekal.

Jak dlouho Korunku hrajete?

Už dlouho, ale dřív jsem to jen tak sem tam zkusil. Až tak poslední tři roky hraju zodpovědně. Sázím i na sport, nejvíc na fotbal, to už mi pár tisícovek vyneslo, ale v Korunce se mi zatím tolik nevedlo. Teď mi to tedy vynahradila i s úroky, jak se říká.

Prozradíte nám, jak vybíráte čísla?

Jednoduše, nechám si poradit od tarotových karet.

Už víte, jak naložíte s výhrou?

Určitě potěším rodinu, jen to ještě musím důkladně zvážit. Váhám, jestli investovat do auta, nebo do chaty. Ale s půl milionem si radost uděláme velikou, to je jisté.

Máte nějakou radu pro ostatní sázející?

Ať to zkouší a vydrží, i když sází zatím třeba jen na sport. Protože Korunka za to vážně stojí.

Děkujeme za rozhovor a přejeme hodně štěstí nejen v Korunce.Zkuste štěstí, zvolte strategii a vyhrajte

Přečtěte si návod Jak hrát.