Po roce výhra, tentokrát 2 088 500 korun

 
Po roce jsme se znovu setkali s naší věrnou korunkářkou, která bude mít letošní léto přímo báječné. Aby taky ne, když v červenci vyhrála nejprve skoro 100 000 korun a tři dny na to 2 miliony.  

Tak se tu potkáváme po roce, tenkrát jste vyhrála v Korunce přes 300 000, co se u Vás od té doby událo?
Z výhry jsme částečně zrekonstruovali chalupu, jinak je všechno při starém.

Nedávno jste ve třech dnech vyhrála nejdřív skoro sto tisíc korun, pak skoro 1 500 000 korun, a ještě k tomu 527 000 korun. Jak se Vám to povedlo?
To vlastně vůbec nevím! Na tikety jsem dala všechna čísla se sedmičkami a jedničku. Ne nadarmo se říká, že sedmička je šťastné číslo. Ty z mého tiketu Korunky Kombi mi přinesly štěstí skoro všechny. Trefit ještě 37, už bych měla na ten svůj vysněný dům, po kterém tolik toužím. K tomu už by mi těch deset milionů bohatě stačilo :-)

Kdy jste se dozvěděla o výhře?
Až na pobočce, kam chodím po práci. Koukla jsem na výsledky a hned říkám „jo, to jsou moje čísla!“. Pak jsem šla a obsluze jsem řekla, aby mě štípla, jestli se mi to náhodou nezdá…

Už jste se s výhrou pochlubila u známých nebo v rodině?
Řekla jsem to jenom rodině. Všichni jsou moc rádi.

Už víte, co provedete s výhrou?
Jasně. Rozdělím se s rodiči a dětmi. Pak půjde velká část na další vlnu rekonstrukce chalupy. Tentokrát to už bude opravdu stát za to, na to se moc těším. No a pak si taky dám něco na stranu na Korunku, abych konečně vyhrála na ten snový dům.

Máte nějakou radu pro ostatní sázkaře?
Ať sází a nepřestávají. Vzdát to po jednom tiketu je škoda. Musí vydržet. Já se taky dočkala, dokonce dvakrát. A taky musí přát i ostatním, nejen sobě. Takže držím palce všem!


Zkuste štěstí, zvolte strategii a vyhrajte

Přečtěte si návod Jak hrát.