Páteční odpoledne a další tři velké výhry

V pátek odpoledne jsme vylosovali čísla 1, 3, 4, 9, 10 a 11. Jakmile se poslední míček (a byla to tolik oblíbená jednička) vyhoupl z losovacího zařízení, bylo nám jasné, že na tenhle pátek spousta korunkářů jen tak nezapomene. A nepletli jsme se, Korunka stvořila hned pět velkých výher! Dvě největší, 1 201 740 a 803 000 korun jsme vám už představili. Tak se pojďme podívat na ty další tři.

Máme tu dva velmi podobné tikety Korunky Kombi. Liší se jediným tipovaných číslem a tím, že každý korunkář zvolil lehce jinou strategii. Olomoucký korunkář na místní pobočce Tipsportu do sázky investoval trochu víc. Tipoval čísla od jedničky po jedenáctku, vsadil na trojice po koruně a čtveřice po dvoukoruně. Jeho vklad se tak vyšplhal na pořádných 825 korun. Ovšem tenhle korunkář dokázal na svém tikety tipnout všech šest vylosovaných čísel! To mu vyneslo výhru 266 000 korun.

Oproti tomu druhý výherní tiket Korunky Kombi byl o jedno číslo kratší, končil desítkou. Vsadil si jej člen Korunka klubu, který mířil na čtveřice a pětice, obojí po koruně. Celkový účet za jeho tiket byl 462 koruny. Trefil pět čísel a výsledkem bylo 242 500 korun, které mu chvilku po slosování přistály na herním kontě.

I poslední velká výhra byla vsazena online. Šlo o Korunku šestku, které přebývalo číslo 31 a naopak chybělo číslo 10. I tak se tiket svému tvůrci odměnil pořádnou sumou, na konto výherci přiletělo rovných 250 000 korun.
Všem výhercům gratulujeme a přejeme hodně štěstí v Korunce i na podzim!


Zkuste štěstí, zvolte strategii a vyhrajte

Přečtěte si návod Jak hrát.