Milion za 40 korun v Trutnově

Dokonalého kombíka si vsadil Korunkář na pobočce Tipsportu v Trutnově. Do svého tiketu Korunky si tipnul pouhých pět čísel a vsadil si na dvojice, trojice, čtveřice i pětici. Ani jednou neminul a tak je z něj milionář. Jeho výhra činí přesně 1 053 950 korun. Posíláme velkou gratulaci!
A co vy, už máte svého kombíka vsazeného? Tak neváhejte!

Aktualizováno o rozhovor

Jak dlouho Korunku hrajete?

Bude to sotva rok. A jsem rád, že jsem na Korunku přešel. Hrál jsem Sportku, snad dvacet let, a nejvíc jsem tam bral na čtyři trefená čísla jen pár stovek. A vidíte, u vás po roce beru milion.

Sázíte stále stejná čísla?

Ano, prakticky od začátku, poskládal jsem si je z narozenin mých rodičů a bráchy.

Jak moc s vámi ten milion zamával?

V pátek večer jsem se díval jako obvykle na tabletu na losovaná čísla a říkám si, to jsou ta moje. Ty jo, je to tam, milion! To víte, byl jsem z toho paf, ale zachoval jsem klid, k ránu se mi i povedlo na chvíli usnout. Druhý den už to bylo v pohodě, měl jsem pokerovou tvář. Nechci se nikomu chlubit, zatím ani rodina o mojí výhře nic neví. Ale vymyslím si pro ně nějaké pěkné překvapení.

A co s vyhraným milionem provedete?

Určitě si něco uložím na přilepšenou na důchod. Pak si chci dopřát pořádnou dovolenou, můj sen je podívat se do Ameriky, tak si říkám, kdy jindy než teď, když si to můžu užít s plnou parádou.

Díky za rozhovor. Přejeme hodně štěstí v Korunce a ať se vám výlet do Ameriky vydaří.Zkuste štěstí, zvolte strategii a vyhrajte

Přečtěte si návod Jak hrát.