Letní milionář z Havířova

Tak si může od posledního červencového dne říkat šikovný Korunkář z havířovské pobočky Chance. Do svého vítězného kombíka tipoval čísla 13, 24, 28, 36 a 41 a pokaždé jeho tip zasáhl cíl zcela neomylně. Sázka za 30 korun se rázem přetavila na obří výhru 1 048 450 korun. Gratulujeme!
A co vy, už jste si dnes svůj tiket Korunky Kombi vsadili?
Doplněno o rozhovor.

Kdy jste Korunku hrál poprvé?

Začal jsem v lednu, takže korunkuju teprve sedmým měsícem. Ale v loteriích nejsem žádný nováček, přes 40 let jsem byl věrný Sportce. Jenže tam jsem nikdy nevyhrál víc než pár korun a už mě to přestalo bavit. První větší výhra v Korunce a hned je z toho milion. Takže u Korunky určitě zůstanu :).

Máte svoje čísla, nebo sázíte na náhodu?

Obojí. Mám svá šťastná čísla, jsou to 24, 28 a 36. A tiket pak vždycky doplním náhodnými čísly. Osvědčilo se mi to, prvek náhody přeci u loterie musí fungovat, že. Tentokrát se ta náhodná čísla, 13 a 41, opravdu povedla.

Jak jste objevil, že jste vyhrál takový balík?

Vždycky se koukám večer na losovaná čísla na Teletextu. Vidím svoje tři, dívám se na tiket, ta náhodná tam jsou také. Nechce se mi tomu věřit, prosím ženu, ať mi to zkontroluje. Ani ta tomu nemůže uvěřit. Otevřeme webovky a moje výhra tam zrovna v tu chvíli nahoře běží! Takže je to pravda, fakt jsme vyhráli milion.

A jak naložíte se svým prvním milionem?

Omladím auto, na to se těším moc. Se ženou se vypravíme někam do teplých krajin, tady u nás se už léto tváří, že pomalu končí. A synům, kteří jsou jediní další, kdo o výhře ví, udělám určitě také nějakou radost. Zbytek uložím, je třeba myslet i na zadní kolečka.

Máte nějaké doporučení pro ostatní Korunkáře?

Je to jednoduché, chce to stále zkoušet, zkoušet a zkoušet. Najít si taktiku, která vám bude vyhovovat. Klidně zkuste tu moji, najděte si svá tři čísla a další dávejte náhodná. Jednou to vyjde. A já doufám, že nejen jednou :).

Díky za rozhovor. Přejeme krásnou dovolenou a hodně štěstí v Korunce i v životě.
Zkuste štěstí, zvolte strategii a vyhrajte

Přečtěte si návod Jak hrát.