Korunkář z Chrudimi bere 418 280 korun!

Skvělý tiket Korunky Kombi plus si sestavil Korunkář na chrudimské pobočce Chance. Pouhých sedm čísel rozhodil do devíti skupin a vsadil na sóla a dvojice. Trefené tři skupiny stačily na parádní výhru, vždyť 40 korun přeměnily na 418 280 korun! Do Chrudimi posíláme gratulaci.
Aktualizováno o rozhovor.

Jak jste se o výhře dozvěděl?

Byl jsem v práci, když mi zavolal brácha z dovolené, ať hned zkontroluju tiket, protože jsme určitě vyhráli. Tak jsem všeho nechal, tiket zkontroloval a za chvíli volám bratrovi a říkám „je to tam!“

Takže hrajete Korunku spolu?

Jo, jo, občas si spolu vsadíme. Sledujeme statistiky a čísla dáváme podle nich. Ten počet těch kombinací je fakt dobrý, už jsme si takhle vymysleli pořádnou hromadu kombíků.

Jak dlouho hrajete Korunku?

Už 6 let, dostal jsem se k ní přes kolegu z práce. On hraje HopTrop, na dvě tři čísla a pořád mu to vychází, tak jsem to párkrát zkusil a taky se dařilo. Pak jsem přešel na kombíka a už u něj zůstal. A vyplatilo se, tohle je pěkná výhra.

Jak s ní naložíte?

Investuju do baráku. Asi pořídím pořádnou kuchyň, i tak ale zbude i na další vybavení. Už se těším, s takovouto výhrou se bude hezky vybírat :-)

Díky za rozhovor. Přejeme krásný zbytek léta a hodně štěstí nejen v Korunce.Zkuste štěstí, zvolte strategii a vyhrajte

Přečtěte si návod Jak hrát.