Ideální vstup do nového roku – zjistit, že jste vyhráli dva miliony korun

Sázející z České Lípy až po novoročním obědě zjistil, že vyhrál v Korunce pohádkové dva miliony korun. „Na Nový rok jsme měli k obědu kachnu. Pak ale manželka říkala, že musíme mít i čočku – aby nám přinesla peníze,“ říká výherce. Přečtěte si rozhovor.

Jak dlouho už hrajete Korunku?

Tři roky. Ještě nedávno jsem sázel Sportku, ale jak zdražila, tak jsem přestal a už hraju jenom Korunku.

To jsme rádi. A co se Vám na Korunce nejvíc líbí?

Tenkrát jsem šel okolo pobočky a viděl jsem plakát. Tak jsem doma Korunku trochu studoval a je dobrý, že mi v ní stačí uhodnout 5 čísel a beru 2 miliony. A to je částka, která mi bohatě stačí ke štěstí. Jo a hlavní je, že se nedělím o výhry.

Jak jste se dozvěděl, že jste vyhrál dva miliony?

No, dlouho byl tiket v peněžence. Až 1. ledna, když jsme obědvali kachnu, manželka říkala, že bychom měli mít i čočku – aby se nás peníze držely. No a po obědě jsem na internetu zkontroloval tiket a už to jelo (směje se).

A co bylo dál?

Zadal jsem číslo tiketu a nejdřív jsem myslel, že je to nějaká reklama, jak vyhrát dva miliony, ale pak jsem se podíval pořádně a polilo mě horko. Vstal jsem, zatočila se mi hlava. Syn se pak podíval na monitor a říká: táto, tys vyhrál dva miliony! V tu chvíli jsem se už opíral o skříň. Pak se na počítač podívala manželka, objala mě a dala mi velkou pusu (směje se).

Takže jste skoro týden nevěděl, že jste vyhrál. A my čekali, že se ozvete co nejdřív.

Aspoň byl silvestr klidný, když jsem se o výhře dozvěděl až po něm (směje se). Musím ale říct, že jsem pak dva dny nespal. Jsem rád, že už jsem tady u vás. Už tomu konečně věřím (směje se).

Už víte, jak naložíte s výhrou?

Jasně, celá rodina dala hlavy dohromady a už vymýšlíme (směje se). Dětem zajistíme kvalitní studium. To když jsme řekli dětem, tak moc nadšené nebyly, že půjdou ještě na vysokou (směje se). Pak vylepšíme bydlení a pojedeme na dovolenou. Nemáme rádi moc velké teplo, spíš rádi cestujeme a poznáváme.

Děkuji Vám za rozhovor a ještě jednou gratuluji

Neexistující tiket

Zkuste štěstí, zvolte strategii a vyhrajte

Přečtěte si návod Jak hrát.