Druhý prosincový den přinesl hned tři velké trefy!

Některá čísla jsou mezi korunkáři oblíbenější. To je případ i čísel 6, 13, 16, 23, 29 nebo 42. A právě takhle čísla se v pondělí 2. prosince postarala o tři krásné velké trefy. Pojďme se na ně podívat.

Na ostravské pobočce Tipsportu si jistý korunkář vsadil Korunku Kombi. Natipoval celkem osm čísel a vsadil na čtveřice a pětice, celkem za 126 korun. Pět trefených čísel se mu postaralo o pěknou výhru 242 500 korun.

To na přerovské pobočce Tipsportu se jiný korunkář spolehl na oblíbenou Korunku Šestku. A i on trefil pět čísel, což mu vyneslo rovných 250 000 korun.

I třetí velká výhra byla vsazena na pobočce Tipsportu, tentokrát ve Vrchlabí. Zdejší korunkář je zjevně fanoušek dlouhých plachet a Korunky Kombi plus. Sice si tipnul jen pět čísel, ale rozmístil je fikaně do 13 skupin. A jelikož ani jednou neminul, jeho sázka na sóla a dvojice, za pouhých 29 korun, se mu odměnila parádní výhrou 345 500 korun.

Všem třem korunkářům blahopřejeme a vás ostatních se ptáme: tak který tiket z téhle krásné nadílky bude inspirovat právě vás?


Zkuste štěstí, zvolte strategii a vyhrajte

Přečtěte si návod Jak hrát.