Dokonalý kombík a výhra téměř 900 000 korun!

Celý tiket zelený! Fantastická trefa se povedla korunkáři z Ostravy, když si na místní pobočce Chance vsadil nenápadný tiket Korunky Kombi. Tipoval pouhých pět čísel a vsadil si na vše - tedy na dvojice, trojice, čtveřice i pětici, celkem za 34 korun. Jeho tip byl neomylný a necelý měsíc před Vánoci si tak nadělil překrásný předčasný dárek - 890 950 korun. Do Ostravy posíláme obří gratulaci.
Aktualizováno o rozhovor.

Jak dlouho se už Korunkou bavíte?

Myslím, že poprvé jsem si vsadil tak před pěti lety. A baví mě to pořád.

Sázíte opravdu jen náhodná čísla?

Sázka na náhodu mi vychází. Občas si říkám, že se mi třeba ta náhodná čísla poskládala na tiket nějak divně, ale kdo jsem, abych náhodě říkal, jak to má dělat… A co si budeme povídat, je to snazší a rychlejší než sledovat statistiky a porovnávat s posledně losovanými čísly.

Prý jste pro výhru zrovna nepospíchal…

To je pravda, protože jsem o výhře vlastně docela dlouho nevěděl. Vsadil jsem si ve středu a pak jsem odjel z města. O víkendu jsem měl sraz s kamarádem a znáte to, člověk má nějakou představu o čase a ono to utíká všechno daleko rychleji. Tak mu volám, že nestíhám, že jsem na cestě na pobočku a pak už jedu za ním. A z legrace říkám: „Musíš ještě chvíli počkat, nejdřív si zajedu do Chance pro výhru“. Chtěl jsem si vsadit na další dny a už od dveří koukám, že se na mě obsluha zeširoka usmívá „No kde jste tak dlouho? My už na vás čekáme od středy!“

Už jste někdy vyhrál tolik peněz?

Kdepak, tohle je můj rekord. Tak uvidíme, jestli ho dokážu ještě překonat. To abych si toho kombíka ještě trochu vylepšil, viďte.

Už máte plány co s výhrou?

Nechci to nijak přehánět, takže začnu polehoučku. Nejprve investuji do svého zdraví, koupím si pořádné kolo, na to si myslím už dlouho. O výhře vědí jen mí nejbližší, tak jim udělám hezkého Ježíška. A samozřejmě, dám si stranou něco na Korunku, abych mohl mířit na další velkou výhru.

Děkujeme za rozhovor. Přejeme hodně štěstí a pohodové Vánoce!Zkuste štěstí, zvolte strategii a vyhrajte

Přečtěte si návod Jak hrát.