Je tu jaro a Korunka zase naděluje. Tentokrát každý den od 1. dubna do 1. května si za tiket podaný online můžete vybrat ze tří vajíček a najít v nich nějaká káčka za vklad navíc coby výslužku.

Vybrat si z vajíček můžete až 4× každý den, to když podáte 4 tikety, když podáte 2, budete mít 2 šance. Jestli a jak vaše pokusy rozložíte mezi obě slosování v daný den je jen a jen na vás. Sázíte-li dopředu, z každého dne, na který jste vsadili, se vám jeden pokus odečte, ale o káčka si zahrajete ihned.

Máme 3 různé výslužky, 3 různě veliká vajíčka. Káčka navíc jsou ve všech a jejich množství se řídí podle vkladu na tiketu.


 

S křepelkou pro radost

Tikety za 20 korun nebo méně Vám vykoledují malé křepelčí vajíčko a v něm pár káček navíc pro potěšení.

Seriózní slepice

Tikety za 21 korun nebo více snesou slepičí vajíčko, kde bude nejméně 21 káček. Více než 40 káček se ale do slepičího vajíčka nevejde, ale i tak je to slušný počet, ne?

Prostě pštros

A konečně, kdo vsadí za 41 korun nebo víc, uvidí pštrosa nebo aspoň bláznivé pštrosí vejce a v něm najde nejméně 41 káček, prostě zapštrosí. Pštrosí vejce může ukrývat až 60 káček!

Buďte obezřetní. Každý pokus za tiket je nevratný. Když tiket stornujete, káčka obdržená za stornovaný tiket včetně těch z nadílky budou odebrána, ale nový pokus zpátky pro daný den už vrátit nemůžeme. Hru nelze znovu spustit také v případech, kdy si samotnou hru nebo prohlížeč s otevřenou hrou zavřete, spustí se vždy po vsazení tiketu.

Na druhou stranu, podle pravidel máte každý den až 4 nové pokusy. Všechna káčka z vajíček jsou navíc k běžným káčkům za věrnost, která dostáváte. Tak ať Vám přinesou radost.

Hodně štěstí s výslužkou. Vaše Korunka