Korunkář měsíce je originální hra pro všechny členy Korunka klubu, věrnostního programu loterie Korunka. Vaším cílem je nasbírat v ní každý měsíc co nejvíce Korunka bodů (KB), protože čím více jich budete mít, tím zajímavější výhru dostanete.

Soutěž platí jak pro pobočky Tipsportu a Chance, tak pro internetové sázení na korunka.eu. Vyhodnocení se přitom týká každé oblast zvlášť:

  • na pobočkách získá odměnu prvních 5 sázejících s nejvyšším počtem KB. Každou pobočku hodnotíme samostatně;
  • na internetu získá odměnu prvních 50 sázejících s nejvyšším počtem KB v každém kraji.

Ten sázející, který získá v daném měsíci nejvíce KB ze všech účastníků hry Korunkář měsíce, získá nejen titul Celkový Korunkář měsíce, ale i další odměny, které s ním souvisejí. O tom, jak si v daném měsíci vedete, se dozvíte buď po přihlášení ke svému Korunka kontu, u obsluhy na pobočce, nebo na této stránce v tabulce vpravo.

Detailní informace, jak sbírat KB a jaké odměny můžete získat, najdete v podrobných pravidlech hry Korunkář měsíce.


Celkový Korunkář měsíce = Škoda Karoq na měsíc


Kromě Korunkáře měsíce probíhá také soutěž Celkový Korunkář měsíce.

Ten sázející, který získá v daném měsíci nejvíce bodů ze všech Korunkářů, se může těšit nejen na hromadu káček za umístění v Korunkáři měsíce, ale také na tyto odměny:
  • postup do finále Velké hry,
  • zapůjčení osobního automobilu Škoda Karoq na 1 měsíc.

Detailnější informace, jak se stát Celkovým Korunkářem měsíce a jak získat uvedené odměny, najdete v podrobných pravidlech hry Celkový Korunkář měsíce.

Chcete vyhrát Škoda Karoq na měsíc? Zaregistrujte se, sbírejte Korunka body a staňte se Celkovým Korunkářem měsíce.