Korunkář měsíce je originální hra pro všechny členy Korunka klubu, věrnostního programu loterie Korunka. Jejím cílem je nasbírat každý měsíc co nejvíce Korunka bodů (KB), protože čím více jich nasbíráte, tím zajímavější výhru dostanete.

Soutěž probíhá jak na pobočkách Tipsportu a Chance, tak na internetu na korunka.eu. Vyhodnocení se přitom dělá pro každou oblast samostatně:

  • na pobočkách získá odměnu prvních 5 sázejících s nejvyšším počtem KB, přičemž se vyhodnocuje každá pobočka samostatně;
  • na inernetu získá odměnu prvních 50 sázejících s nejvyšším počtem KB v každém kraji.

Ten sázející, který získá v daném měsící nejvíce KB ze všech účastníků hry Korunkář měsíce, získá nejen titul Celkový Korunkář měsíce, ale i další odměny, které s tím souvisí. O tom, jak si v daném měsíci stojíte, se dozvíte buď po přihlášení ke svému Korunka kontu, u obsluhy na pobočce, nebo na této stránce v tabulce vpravo.

Podrobnější informace, jak sbírat KB a jaké odměny můžete získat, najdete v podrobných pravidlech hry Korunkář měsíce.


Celkový Korunkář měsíce = Škoda Karoq na měsíc


Vedle soutěže Korunkář měsíce probíhá také soutěž Celkový Korunkář měsíce.

Ten sázející, který získá v daném měsíci nejvíce Korunka bodů ze všech Korunkářů, se může těšit nejen na hromadu káček za umístění v Korunkáři měsíce, ale také na tyto odměny:
  • postup do finále Velké hry,
  • zapůjčení osobního automobilu Škoda Karoq na 1 měsíc.

Podrobnější informace, jak se stát Celkovým Korunkářem měsíce a jak získat uvedené odměny, najdete v podrobných pravidlech hry Celkový Korunkář měsíce.

Chcete vyhrát Škoda Karoq na měsíc? Zaregistrujte se, sbírejte Korunka body a staňte se Celkovým Korunkářem měsíce.