Jako nový hráč Korunky získáváte v první řadě vstupní bonus ve výši 300 Kč, případně 100 Kč rozhodnete-li se hrát Korunku raději na kamenných pobočkách Tipsportu nebo Chance, tím ale výčet výhod zdaleka nekončí.

Něco zpátky na účet
za každou sázku

Loterie Korunka je jediná číselná loterie v České republice, která odměňuje hráče za věrnost a každou jednotlivou sázku věrnostními body, jimiž pak lze zase zaplatit plnohodnotné tikety. Jinými slovy, sázíte našetřené věrnostní body, ale vyhráváte peníze.

Termín klub není pro nás jen prázdným slovem. Pokud hraní loterie ještě plně neuspokojí vaši soutěživost, můžete zkusit některou z pravidelných nebo mimořádných her a soutěží a poměřit síly a expertní hráčskou zkušenost proti ostatním členům klubu.

Věrnostní
body

Káčka

Káčka jsou jednoduše body, které sbíráte sázením Korunky a které můžete použít k úhradě vašeho sázkového tiketu. To znamená, že zaplatíte káčky, ale když vyhrajete, výhru vám vyplatíme v reálných penězích.


K čemu jsou?

Za káčka lze hrát Korunku! Každých 120 káček si můžete směnit za sázku zdarma v hodnotě 10 Kč. Počet svých káček si můžete kontrolovat po přihlášení do svého účtu na webu nebo na pobočkách Chance nebo Tipsportu.


Jak sbírat káčka?

Káčka (K), či chcete-li virtuální měnu Korunka klubu, získáváte za každý vsazený tiket nebo jako odměnu v našich soutěžích. Za každých vsazených 10 Kč získáte 2 káčka. U HopTropu na jedno číslo je to za 10 Kč 1 káčko.

Navíc za první den, kdy si vsadíte dostanete 1 káčko. Pokud si vsadíte i následující den, obdržíte 2 káčka, za třetí den v řadě 3 káčka, za čtvrtý den pak 4 káčka, za pátý 5 káček a za každý další den bez přerušení vždy dalších 5 káček.

Káčka můžete také vyhrát jako cenu v našich soutěžích, například v pravidelné soutěži Korunkář měsíce, v každoroční Velké hře nebo v mimořádných soutěžích.

Když chcete
soutěžit

Většiny soutěží našeho klubu se účastní automaticky všichni členové. O jejich pořadí rozhodují získané Korunka body. Korunka body (KB) nejsou káčka! Slouží výhradně jako kritérium pro vyhodnocování soutěží, například soutěže Korunkář měsíce nebo Velké hry.

Korunka body (KB) nemůžete vsadit, nemají sami o sobě žádnou hodnotu, pomáhají nám odměnit odvážené a vybrat výherce některých soutěží. Jejich stav vidíte také na detailu vašeho účtu nebo jej zjistíte na pobočkách Chance nebo Tipsportu.


Proč a jak sbírat KB?

Sbírat KB má smysl tehdy, chcete-li se například účastnit soutěže Korunkář měsíce. KB získáte za každý tiket v minimální hodnotě 15 Kč, za každé slosování, na které si vsadíte a jejich výše není určena jen vsazenou částkou, ale také typem hry, kterou hrajete.

Tabulka počtu přidělovaných Korunka bodů

Vsazená částka KB za vklady
15 – 19 Kč 10
20 – 34 Kč 20
35 – 69 Kč 30
70 a více Kč 80

Typ hry KB za hru
Šestka 20
HopTrop 10
Kombi 10
Kombi plus 10
Korunka na 3 20
Korunka na 4 20
Korunka na 5 20

Sázka na slosování KB za slosování
Každé vsazené slosování 10

Odměna za slosování se připisuje pouze jednou, tj. vsadí-li sázející více tiketů na stejné slosování, dostane 10 KB.

Přečtěte si smluvní podmínky zde.