Loterie Korunka je jediná číselná loterie v České republice, která vám dá odměnu za každou vaši sázku. Stačí, když se zaregistrujete do věrnostního programu Korunka klub, a můžete si užívat všech výhod, které vám tento program nabízí. Pro nově registrované je navíc připraven bonus ve výši 300 Kč, resp. 100 Kč pro hraní Korunky na pobočkách.

Jak funguje
Korunka klub

Nejdříve se do klubu zaregistrujte (na internetu nebo na pobočce Tipsportu či Chance). Po dokončení registrace získáte vstupní bonus a můžete hrát Korunku online, nebo na pobočkách. Za každý vsazený tiket máte nárok na odměnu v podobě věrnostní měny (káček). Za ty pak můžete také sázet. Členům Korunka klubu navíc při alespoň třicetikorunové sázce posíláme SMS zprávu s vyhodnocením tiketů. Anebo si aktivujte i posílání emailů.

Odměna za každou sázku Vstupní bonus 100 Kč nebo 300 Kč

Soutěž o osobní automobil

Získáte
vstupní bonus

Registrace pro online sázení

Po dokončení plnohodnotné registrace vám hned dáme vstupní bonus ve výši 300 Kč. Platební kartu ověříte jednoduše proběhlou platbou, pro ověření totožnosti vás poprosíme o dodání kopie občanského průkazu. Podrobnější informace o registraci pro online sázení se dozvíte ve všeobecných podmínkách.Pobočková registrace

Jestli raději chodíte na pobočky, můžete si vytvořit Pobočkovou registraci. V tom případě zajděte na nejbližší pobočku Tipsportu nebo Chance a vyplňte jednoduchý registrační formulář. Vstupní bonus ve výši 100 Kč získáte hned potom, co vsadíte na Korunku alespoň za stovku. Podrobnější informace o Pobočkové registraci získáte u obsluhy poboček nebo ve všeobecných podmínkách.

Seznam poboček zde.

Co jsou to
káčka

Káčko je virtuální měna, kterou získáváte za každý vsazený tiket nebo jako odměnu v soutěžích pro členy Korunka klubu. Za káčka lze i sázet. Každých 120 káček si můžete směnit za sázku zdarma v hodnotě 10 Kč. Výši svého káčkového konta si můžete kontrolovat po přihlášení do svého účtu na korunka.eu nebo na pobočkách Tipsportu nebo Chance.

Za co všechno rozdáváme káčka?

Za každých vsazených deset korun získáte 2 káčka. Určitě znáte známou větu Pierra de Coubertina o olympiádě: „není důležité zvítězit, ale zúčastnit se“. My ji máme moc rádi a proto vás odměníme i za účast: první den, kdy si vsadíte, dostanete 1 káčko, za 2. den po sobě 2 káčka, za 3. den 3 káčka, za 4. den 4 káčka a za 5. den a každý další den bez přerušení 5 káček. Každý měsíc můžete získat káčka v soutěži Korunkář měsíce. Tisíce káček na vás také čekají v naší Velké hře.

Přečtěte si smluvní podmínky