Kde se mohu registrovat pro online sázení?

Pro internetové (online) sázení se můžete registrovat na jakékoliv pobočce Tipsportu nebo Chance, nebo na internetu na stránkách loterie Korunka. Korunka mohou sázet online pouze členové Korunka klubu, takže registrací pro online sázení se zároveň registrujete do Korunka klubu.

Co je to Korunka klub?

Korunka klub je věrnostní program loterie Korunka, který nabízí sázejícím spoustu výhod. Členové Korunka klubu mohou sázet loterii Korunka online nebo na pobočkách, získávají odměny za každý vsazený tiket, účastní se soutěží o atraktivní ceny a mohou hrát dokonce o osobní automobil. Jako člen Korunka klubu získáte také členskou kartou, kterou se budete prokazovat při sázení na pobočkách.

Kdo se může do Korunka klubu a pro online sázení registrovat?

Do Korunka klubu a tím i pro online sázení se může registrovat každý, komu je alespoň 18 let a má bydliště na území České republiky.

Lze sázet Korunku online i bez registrace do Korunka klubu?

Loterii Korunka mohou sázet online pouze členové Korunka klubu. Pokud se nechcete registrovat do Korunka klubu, můžete sázet loterii Korunka bez registrace (anonymně) na pobočkách Tipsportu a Chance.

Proč je potřeba pro registraci tolik údajů?

Všechny povinné údaje registrace jsou stanoveny zákonem č. 186/2016 Sb. o hazardních hrách a bez jejich vyplnění nelze registraci provést.

Jakou adresu mám v registraci uvést? Trvalé bydliště nebo tu, kde zrovna bydlím?

Při registraci je nutné zadat tu adresu, kterou máte oficiálně nahlášenou na úřadech. Může přitom jít jak o adresu trvalého bydliště, tak o adresu přechodného bydliště. V každém případě adresa musí být na území České republiky. Správnost adresy je kontrolována v průběhu registrace v centrálním registru obyvatel provozovaném ministerstvem financí.

Co mám dělat, když jsem při registraci omylem zadal některé nesprávné údaje?

Správnost adresy, kterou zadáte při registraci, je ověřena ještě v průběhu registrace v centrálním registru obyvatel provozovaném ministerstvem financí. Kontaktní email a telefon je nutné pečlivě zkontrolovat, protože na ně chodí informace a údaje potřebné k úspěšnému dokončení registrace. V případě chybného zadání je možné zavolat na infolinku 233 090 890, kde vám operátoři pomohou s opravou nebo změnou zadaných údajů.

Na jakých prohlížečích Korunka online funguje?

Podporované prohlížeče pro online sázení loterie Korunka na počítači jsou:

  • Mozilla Firefox
  • Google Chrome
  • Internet Explorer

Podporované internetové prohlížeče pro mobilní zařízení jsou:

  • Google Chrome pro zařízení se systémem Android
  • Safari pro zařízení Apple iPad a Apple iPhone
  • Internet Explorer pro zařízení se systémem Windows Phone

Podporovány jsou dvě poslední verze prohlížečů.

Jak je můj online účet chráněný?

Při registraci si ke svému uživatelskému účtu volíte heslo, které znáte pouze vy. Pro vklady a výběry na pobočce je vždy nutné zadat PIN, který si můžete sami změnit a který nezná nikdo jiný. Heslo i PIN jsou uloženy v zakódovaném nečitelném tvaru. Těmito opatřeními je zajištěna maximální ochrana vašeho uživatelského účtu.

Je možné sázet Korunku za hotové?

Loterii Korunka můžete sázet nejen online, ale na pobočkách Tipsportu a Chance také za hotovost. Hradit sázky v hotovosti přitom mohou jak členové Korunka klubu, tak anonymní sázející. Při sázení za hotovost jsou výhry vypláceny po předložení výherního tiketu.

Potřebuji pro sázení Korunky za hotové registraci?

Pro sázení loterie Korunka za hotové není nutné mít registraci do Korunka klubu. Pokud ale tuto registraci nemáte, nemůžeme vám připisovat odměny za každý vsazený tiket a ani se nemůžete účastnit soutěží Korunky.

Co je to VSTUPNÍ BONUS a jak jej získám?

Vstupní bonus je odměna za registraci do Korunka klubu. Bonus ve výši 300 Kč dostane každý nově zaregistrovaný sázející, který si zřídí plnohodnotný (trvalý) uživatelský účet.

Co je to dočasný uživatelský účet?

Jedná se o uživatelský účet sázejícího, který nedokončil celý proces registrace do Korunka klubu. Tento účet je platný 28 dnů od registrace anebo do doby, než si zaregistrujete alespoň jeden platební prostředek.

Proč je dočasný uživatelský účet časově omezen?

Omezení je dáno zákonem č. 186/2016 Sb. o hazardních hrách.

Jaká jsou další omezení dočasného uživatelského účtu?

Celkový vklad na dočasný účet nesmí přesáhnout částku 3 000 Kč, a to ani v součtu jednotlivých vkladů. Z dočasného účtu také nelze vybírat, výběry jsou možné až po zřízení plnohodnotného (trvalého) uživatelského účtu.

Jak získám plnohodnotný uživatelský účet?

Podle zákona je nutné zaregistrovat a v Loterii Korunka ověřit alespoň jeden platební prostředek, který budete používat pro vklady a výběry peněz z uživatelského účtu. Po ověření platebního prostředku se dočasný účet změní na trvalý (plnohodnotný uživatelský účet). V ten moment získáte vstupní bonus.

Co znamená výraz „platební prostředek“?

Platební prostředek je bankovní účet nebo platební karta. Je potřeba pro vklady na uživatelské konto a výběry z něj. Můžete si zaregistrovat jeden bankovní účet a dvě platební karty.

Nemohou být poskytnuté informace o platební kartě či bankovním účtu zneužité?

Informace o platební kartě nebo bankovním účtu jsou součástí vašeho uživatelského účtu, který je chráněn heslem. Při převodu peněz prostřednictvím karty je vždy vyžadován tzv. CVV kód (na zadní straně karty) a někdy i ověřovací kód zasílaný vaší bankou na vaše telefonní číslo. Ten je vyžadován také při převodu peněz z vašeho bankovního účtu. Jde tedy o informace, které znáte pouze vy.

Můžu vkládat a vybírat peníze na pobočkách?

Ano, vkládat a vybírat peníze můžete také na pobočkách Tipsportu a Chance, ale s omezením: maximální vklad a maximální výběr za 24 hodin je limitován částkou 5 000 Kč. Toto omezení je dáno zákonem. U vkladů a výběrů pomocí bankovního účtu a platební karty toto omezení není.

Dokdy je možné sázet na odpolední a večerní slosování?

Slosování loterie Korunka probíhá dvakrát denně každý hrací den po ukončení příjmu sázek na dané slosování. Příjem sázek je ukončen v 14:00 hod pro odpolední slosování a v 18:00 hod pro večerní slosování.

Jaké budu mít potvrzení o sázce, pokud vsadím online?

Jestliže budete sázet loterii Korunka online, budou veškeré informace o provedených sázkách i o vašich výhrách přímo ve vašem uživatelském kontu (po přihlášení na www.korunka.eu v „Moje konto / Vsazené tikety“).

Mohu své online tikety měnit nebo zrušit?

Tikety vsazené prostřednictvím internetu je možno zrušit, a to do 15 minut od jejich vsazení nebo do ukončení příjmu sázek na slosování, podle toho, co nastane dříve.

Kdy dostanu svou výhru, pokud vsadím online?

Všechny tikety vsazené online vyhodnocujeme okamžitě po skončení slosování a výhry připíšeme na váš uživatelský účet ihned po vyhodnocení tahu. Svou výhru tak obdržíte během několika minut.

Jakou získám odměnu za svůj vsazený tiket?

Jako člen Korunka klubu dostanete za tikety vsazené online nebo (po přihlášení) na pobočce odměnu v podobě káček, což je věrnostní měna Korunka klubu. Káčky můžete místo peněz zaplatit za své tikety. Zároveň dostáváte herní body, tzv. Korunka body, pro účast v soutěžích Korunky. Podrobnější informace získáte u obsluhy poboček nebo na www.korunka.eu v na stránkách „Odměny za věrnost“.

Je možné registraci v Korunka klubu zrušit?

Svou registraci v Korunka klubu můžete kdykoliv zrušit, a to písemnou formou.

Co když budu mít na svém online účtu peníze a budu chtít zrušit registraci?

Pokud zrušíte svou registraci v Korunka klubu, zůstatek vašeho uživatelského účtu vám bude vrácen na ověřený platební prostředek do 7 dnů od zrušení registrace.