Korunka je unikátní číselná loterie, která kombinuje to nejlepší ze světa loterií a kurzového sázení. Umožňuje uplatnit různé herní strategie a vlastní expertní odhad v kombinaci s nastavením vkladu dle Vašich možností a očekávání. Losujeme 2x denně 6 čísel ze 49. Výhry u Korunky jsou pevně dané a s nikým se o ně nedělíte. Vždy tedy dopředu víte, kolik vyhrajete, a to bez ohledu na to, kolik dalších hráčů vyhraje také.

Můžete si vybrat ze 7 různých her. Pomocí Kombi si můžete sestavit sázku zcela na míru. Minimální vklady začínají již od 10 Kč, a přesto můžete vyhrát miliony. Vyhrát můžete dokonce už při uhodnutí jednoho čísla! Korunka dává ze všech loterií největší podíl na výhry. Korunku si můžete vsadit na všech pobočkách Tipsportu a Chance.

Číselnou hru Korunka provozuje společnost Loterie Korunka a.s.

Historie

Korunku si mohli sázející poprvé vsadit 17. května roku 1997, kdy ji na trh uvedla společnost CHANCE a.s. Společnost Loterie Korunka a.s. vznikla v roce 2013 odštěpením od společnosti CHANCE a.s. coby specialista na číselnou loterii Korunka. CHANCE a.s. je jednou z největších sázkových kanceláří v České republice, založena byla v roce 1991 ve Frýdku-Místku.