S titulem Celkového korunkáře měsíce získáváte na měsíc nadupanou Škodu Kodiaq s plnou nádrží.

Jak na to? Stačí během jednoho kalendářního měsíce nasbírat nejvíc Korunka bodů a české SUV bude na měsíc jen vaše. A pokud se stanete Celkovým korunkářem měsíce i v následujícím měsíci, zůstane vám tenhle nepřehlédnutelný terénní mazel i další měsíc.

Plná nádrž

Auto vám přistavíme, kam budete chtít, tedy v rámci republiky. A bude s plnou nádrží, ať se pořádně projedete. V perfektním technickém stavu, vypulírované, zkrátka připravené vyrazit za vaším dobrodružstvím.

4×4 DSG, 2.0 TDI, 110 kW

Už jste se projeli silnou čtyřkolkou, navíc s automatickou převodovkou? Že ne? Tak hurá do toho, Kodiaq zvládne jakýkoli terén. A bude to milovat, vždyť je pro to stvořený. Tak se ničeho nebojte a trochu si zadivočte.

Klidně i do zahraničí

Kodiaq je pracant s pořádnou výdrží a velkou silou. Berte ho na cesty do práce, na víkend nebo i na dovolenou, a to klidně i do zahraničí. A pochlubte se, kde jste s ním byli nejdál. Trumfněte korunkáře, který s předchůdcem Kodiaqa, Karoqem, zavítal do Chorvatska. Když nám pošlete fotky, rádi je budeme sdílet na našem facebooku. Kodiaq v korunkovém designu vypadá fakt báječně.

Veškeré podrobnosti naleznete v podrobných pravidlech Korunkáře měsíce.

Pokud se chcete na cokoli zeptat, neváhejte a kontaktujte nás.

Šťastnou cestu. Vaše Korunka