Pro všechny, kdo sází loterii Korunka pravidelně, nebo se na její sázení teprve chystají, a rádi by s každou sázkou dostali něco navíc, máme skvělou zprávu. Přesně pro vás totiž připravujeme zcela nový věrnostní program Korunka klub, který bude odměňovat každý váš vsazený tiket na Korunku! Jeho spuštění plánujeme v lednu 2017 a zaregistrovat se do něj budete moci buď na internetu, nebo na pobočkách CHANCE a Tipsport. Předregistraci můžete udělat již nyní na stránkách www.lepsiloterie.cz.

Co za svou věrnost dostanete?

 • sázky zdarma
 • účast v soutěžích, které během roku pořádáme pro členy věrnostního programu
 • SMSky (při sázce nad 30 Kč) a e-maily s výsledky sázek

Jak to funguje?

Po spuštění věrnostního klubu se stačí zaregistrovat buď při návštěvě pobočky CHANCE nebo Tipsport, nebo na internetu, a ihned začít využívat nově získané výhody! Řeknete obsluze „Chci se zaregistrovat do věrnostního klubu Korunka klub“ a my vám následně pomůžeme se všemi vašimi dotazy.

A co je nejlepší, pro využívání výhod nebudete muset vy sami dělat nic jiného, než sázet prostřednictvím svého herního konta na internetu, nebo při každém vsazení na pobočce CHANCE nebo Tipsport ukázat svoji kartičku věrnostního programu Korunka klubu. To je vše – podle výše vašeho vkladu na Korunku vám budou automaticky připočteny body – káčka, která můžete následně proměňovat na sázky zdarma.

Ta káčka, za ně se tedy opravdu dá sázet zdarma?

Ano, káčka jsou skvělý vynález, protože vám umožní sázet zdarma, ale zároveň pro jejich získání nebudete muset vůbec nic dělat – stačí pravidelně hrát svou oblíbenou loterii Korunka v jakékoliv podobě a káčka se vám budou sama sypat na konto!

Výši svého káčkového konta si budete moci kontrolovat přímo na pobočce CHANCE či Tipsport nebo po přihlášení na stránkách loterie Korunka www.korunka.eu.

Každých nasbíraných 120 káček budete moci směnit za sázku zdarma v hodnotě 10 Kč.

Jakými způsoby budu moci káčka získávat?

Káčka získáte:

 • Za všechny sázky placené v korunách
  Za každých 10 vsazených korun získáte 2 káčka (při sázce jen na jedno číslo je přepočet 10 Kč = 1 káčko).
 • Za pravidelnost sázení
  Za 1. den 1 káčko, za 2. den po sobě 2 káčka, za 3. den 3 káčka, za 4. den 4 káčka a za 5. den a každý další den bez přerušení 5 káček. Takže když budete sázet každý den celý týden (7 dní), získáte celkem 1 + 2 + 3 + 4 + 5 + 5 + 5 = 25 káček.
 • Za vítězství v soutěžích
  Každý měsíc budete moci získat káčka v soutěži Korunkář měsíce. A soutěžící ve Velké hře budou moci získat další tisíce káček.
Pokud chcete využívat výhody Korunka klubu hned po jeho spuštění, zaregistrujte se již nyní na www.lepsiloterie.cz a buďte tak mezi prvními, kdo se dozví o všech důležitých novinkách.