Jak zjistit, zda jsem vyhrál/vyhrála?

Vylosovaná čísla Korunky máte možnost zjistit z následujících zdrojů:

  • na této webové stránce v sekci Výsledky
  • na teletextu TV Nova – stránka 289
  • na pobočkách sítě CHANCE a Tipsport
  • na Call centru Korunky – 233 090 890

Kdy a kde se losuje?

Losuje se každý den po uzavření příjmů sázek na jednotlivá slosování na adrese společnosti Loterie Korunka v Praze, Žerotínova 1133/32. Losování probíhá za účasti notáře a zástupce státního dozoru a je veřejně přístupné.

Mohu si vyzvednout výhru na jiné pobočce, než kde jsem si vsadil/a?

Samozřejmě, výhru si můžete vyzvednout na jakémkoli prodejním místě Korunka po celé republice. 

Co když ztratím sázenku?

Sázenka je pro výplatu výhry nepodstatná, jediný doklad, oproti kterému lze vyplatit výhru, je tiket neboli potvrzení o přijetí sázky.

Co když ztratím tiket?

Tiket je pro výplatu výhry nezbytný, je to jediný doklad, oproti kterému lze výhru vyplatit. Pro vyplacení výhry je nutné předložit originál tiketu bez jakýchkoli dodatečných úprav či poškození, bez tiketu nelze výhru vyplatit.

Odměňujete věrné zákazníky?

Samozřejmě, věrných sázejících Korunky si vážíme, a proto pro ně máme na pobočkách CHANCE připraven věrnostní program Golden Club CHANCE, se kterým získáte spoustu okamžitých výhod - v průběhu roku se můžete účastnit soutěží o skvělé ceny nebo můžete sázet za nasbírané věrnostní body. Věrnost se opravdu vyplácí :-)

Mohu si vsadit po telefonu nebo po internetu?

Sázení loterií po telefonu ani po internetu neumožňuje platná legislativa. Své sázky si ale můžete na internetu připravit a potom je vsadit na více než 1 200 místech v celé České republice. Vsazení vám zabere jen pár desítek vteřin a navíc máte jistotu, že i složité sázky jsou přesně takové, jaké jste chtěli.