Jak je to s tím online sázením? Půjde to vůbec?

Sázení loterie Korunka online umožňuje nový zákon 186/2016 Sb., který začal platit od 1. 1. 2017. Ale aby bylo možné spustit sázení Korunky online, je potřeba mít oficiální povolení od Ministerstva financí ČR. A právě v tom je aktuálně problém. I když bychom tedy mohli podle zákona umožnit online sázení Korunky, nemáme od ministerstva oficiální povolení. Všechny naše systémy jsou na online sázení připravené, čekáme skutečně jen na „papír“ z ministerstva.

Kdy dostanu slíbený bonus?

Bonus 300 Kč dostanou všichni sázející, kteří se úspěšně zaregistrují do Korunka klubu. Bonus přitom připíšeme okamžitě poté, co si sázející zřídí plnohodnotné uživatelské konto.

Co znamená plnohodnotné uživatelské konto?

Plnohodnotné uživatelské konto vám umožňuje online sázení bez omezení. Pro to, abyste získali plnohodnotné uživatelské konto je potřeba zaregistrovat si platební kartu nebo bankovní účet. Po registraci alespoň jednoho platebního prostředku získáte plnohodnotné uživatelské konto a my vám připíšeme bonus 300 Kč.

Kdy bude spuštěn Korunka klub?

Spuštění Korunka klubu souvisí se spuštěním Korunky online, neboť možnost online sázení je jeho nedílnou součástí. Jakmile tedy spustíme online sázení, spustíme i Korunka klub.

Nebyla stránka lepsiloterie.cz způsob, jak z lidí vytáhnout osobní údaje?

Díky registraci na lepsiloterie.cz získají sázející výhodu – vstupní bonus 300 Kč na sázení loterie Korunka online. A i přes to, že v registraci byly požadovány jen základní identifikační údaje a kontaktní emailová adresa, podléhají všechny poskytnuté informace požadavkům zákona na ochranu osobních údajů. Takže není možné je použít za jiným účelem než v souvislosti s chystaným Korunka klubem, o kterém jsme na stránkách lepsiloterie.cz informovali.

Co mám dělat, když chci svou předregistraci raději zrušit?

Zrušení předregistrace by bylo škoda, protože díky ní získáte vstupní bonus 300 Kč na sázení loterie Korunka online. Pokud ale chcete přesto svou předregistraci z lepsiloterie.cz zrušit, pak stačí napsat na info@korunka.eu a údaje budou vymazány.

Jak zjistit, zda jsem vyhrál/vyhrála?

Vylosovaná čísla Korunky máte možnost zjistit z následujících zdrojů:
  • na této webové stránce v sekci Výsledky
  • na teletextu TV Nova – stránka 289
  • na pobočkách sítě CHANCE a Tipsport
  • na Call centru Korunky – 233 090 890

Kdy a kde se losuje?

Losuje se každý den po uzavření příjmů sázek na jednotlivá slosování na adrese společnosti Loterie Korunka v Praze, Žerotínova 1133/32. Losování probíhá za účasti notáře a zástupce státního dozoru a je veřejně přístupné.

Mohu si vyzvednout výhru na jiné pobočce, než kde jsem si vsadil/a?

Samozřejmě, výhru si můžete vyzvednout na jakémkoli prodejním místě Korunka po celé republice. 

Co když ztratím sázenku?

Sázenka je pro výplatu výhry nepodstatná, jediný doklad, oproti kterému lze vyplatit výhru, je tiket neboli potvrzení o přijetí sázky.

Co když ztratím tiket?

Tiket je pro výplatu výhry nezbytný, je to jediný doklad, oproti kterému lze výhru vyplatit. Pro vyplacení výhry je nutné předložit originál tiketu bez jakýchkoli dodatečných úprav či poškození, bez tiketu nelze výhru vyplatit.

Odměňujete věrné zákazníky?

Samozřejmě, věrných sázejících Korunky si vážíme, a proto pro ně máme na pobočkách CHANCE připraven věrnostní program Golden Club CHANCE, se kterým získáte spoustu okamžitých výhod – v průběhu roku se můžete účastnit soutěží o skvělé ceny nebo můžete sázet za nasbírané věrnostní body. Věrnost se opravdu vyplácí :-)

Mohu si vsadit po telefonu nebo po internetu?

Sázení loterií po telefonu ani po internetu neumožňuje platná legislativa. Své sázky si ale můžete na internetu připravit a potom je vsadit na více než 1 200 místech v celé České republice. Vsazení vám zabere jen pár desítek vteřin a navíc máte jistotu, že i složité sázky jsou přesně takové, jaké jste chtěli.